Katowice - Nowości w Katowicach – NoweKatowice.pl
PRACA

Dzień Otwarty katowickiego biura Diebold Nixdorf

Światowy lider w dziedzinie inteligentnych rozwiązań dla sektora bankowego i sieci handlowych zaprasza zainteresowanych do wzięcia udziału w Dniu Otwartym organizowanym we wtorek, 28 września, w katowickim biurze firmy.

Podczas Diebold Nixdorf Day Katowice 2.1. będzie można bliżej poznać firmę będącej liderem w dostarczaniu oprogramowania dla sieci handlowych i banków. Wydarzenie będzie szansą, na miłe spędzenie czasu z pracownikami firmy w jej biurze w Katowicach i... zostanie jednym z nich.

Dzień Otwarty będzie obejmować prezentację firmy, jej produktów i pracowników oraz rozmowy rekrutacyjne. Wydarzenie jest częścią szeroko zakrojonej ekspansji Diebold Nixdorf w sektorze oprogramowania dla biznesu.

– Jeśli chcesz rozpocząć lub rozwinąć swoją karierę w branży oprogramowania i szukasz ofert w okolicach Katowic, Diebold Nixdorf jest miejscem dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy dopiero kończysz szkołę czy Twoja kariera zawodowa już się rozpoczęła wiele lat temu – mówi Adrian Gawryś, Dyrektor pionu Retail Software Global Practice.

Obecnie rozbudowujemy nasze Globalne Centrum w Katowicach, gdzie rozwijamy nowe produkty oraz dostarczamy technologie, które od lat zmieniają doświadczenia zakupowe klientów. Szukamy utalentowanych ludzi, którzy będą rozwijać się razem z nami

– dodaje Adrian Gawryś.

Firma Diebold Nixdorf tworzy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dla znanych sieci handlowych oraz banków na całym świecie. Każdego dnia miliony ludzi korzysta z produktów firmy, w wygodny i bezpieczny sposób płacąc za swoje zakupy czy za paliwo, korzystając z kasy samoobsługowej w supermarkecie lub kupując ubrania w galerii handlowej.

O firmie Diebold Nixdorf

Diebold Nixdorf, Incorporated (NYSE: DBD) jest światowym liderem w dziedzinie tzw. connected commerce, dostarczającym kompleksowe rozwiązania dla sieci handlowych i banków na całym świecie. Firma zajmuje się automatyzacją, digitalizacją i zmianą sposobu, w jaki ludzie dokonują transakcji bankowych i płacą za swoje zakupy.

Diebold Nixdorf współpracuje z największymi instytucjami finansowymi oraz największymi sprzedawcami detalicznymi na świecie. Dostarcza zintegrowane rozwiązania, które każdego dnia łączą kanały cyfrowe i fizyczne dla milionów konsumentów. Firma jest obecna w ponad 100 krajach i zatrudnia około 22 000 pracowników na całym świecie.

Diebold Nixdorf Day Katowice 2.1.

Data: Wtorek, 28 września 2021 r.
Czas: 10:00 - 12:00 oraz 16:00 - 19:00
Miejsce: Gawronów 4, 40-527 Katowice

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu oraz zadeklarować swój udział kliknij poniżej: