Katowice - Nowości w Katowicach – NoweKatowice.pl
RESTAURACJA

Nowy niebanalny lokal Da Grasso

Jesteś fanem dobrego jedzenia? Szukasz różnorodnego menu? Już dzisiaj dowiedz się o nowym miejscu na mapie gastronomicznej Katowic, gdzie będziesz mógł zjeść smacznie i w rozsądnej cenie!

Jeżeli chodzi o preferencje żywieniowe, często możemy być zaskoczeni, jak bardzo różnią się u każdego z nas. Jedni wolą bardziej słone smaki, inni ostre przekąski. Pod jednym względem wszyscy jesteśmy jednak zgodni - każdy lubi pizzę. Jest to najbardziej popularny posiłek zamawiany w dostawie, na wszelkiego rodzaju imprezy, czy po prostu jako smaczny lunch. Kto z nas nie lubi pizzy?

Często nie mamy ochoty na gotowanie w domu, więc wybieramy sprawniejsze rozwiązanie, w dodatku takie, które zachwyca każdego. Nic więc dziwnego, że pizzerie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dobrze wypieczony placek ze świeżymi dodatkami plus dużo sera to przepis na posiłek idealny. Da Grasso jest firmą, która od lat zdecydowanie przoduje w tym temacie. W piątek, 13 listopada, nastąpiło otwarcie kolejnego, wyjątkowego lokalu w Katowicach. Dlaczego warto zwrócić na niego uwagę?

Poznaj Da Grasso w Katowicach

Sieć pizzerii Da Grasso jest znana wszystkim. Słyną z dobrej jakości produktów dostarczanych na czas każdemu klientowi. Obsługa jest tam zawsze otwarta, chętna do pomocy i doradzenia nam najlepszej opcji posiłku. Warto odwiedzić nowy, wyjątkowy lokal - powstał on dzięki kolaboracji City Rock Katowice, kultowego miejsca o świetnym wnętrzu, serwującego amerykańskie pyszności - z Da Grasso. Jest to z pewnością pierwszy taki pomysł, który doceni każdy smakosz, a także przyciągnie to nowych fanów. Zobacz co wyjątkowego możemy zjeść w tym miejscu: www.dagrasso.pl/katowice-city-rock.

Przede wszystkim jest to pizza - w 40 różnych wariantach, w zależności od tego, jaki rodzaj mięsa lubimy, czy jesteśmy wegetarianami, które warzywa odpowiadają nam najbardziej. Ale to nie jedyne, czego możemy skosztować! W menu pojawiają się również uwielbiane przez wszystkich burgery, liczne rodzaje makaronów, dania mięsne czy naleśniki. Ciekawą propozycją w karcie jest również specjalne menu śniadaniowe, które pozwoli lepiej zacząć dzień. Jeżeli dbamy o linię, mamy również do wyboru kilka rodzajów sałatek. Jak widać, niezależnie od tego, na co mamy smak konkretnego dnia, nie będziemy zawiedzeni i znajdziemy coś dla siebie.

Wspierajmy gastronomię

Rok 2020 był zdecydowanie ciężki dla większości przedsiębiorstw. Już po raz drugi lokale gastronomiczne musiały zostać zamknięte i wiele z nich zbankrutowało. Dlatego tak ważne jest w tym okresie, aby wspierać nasze ulubione restauracje. Zawsze możemy wesprzeć ich kupując rodzinie obiad, czy po prostu zostawić większy napiwek. Nie muszą być to wielkie zamówienia - ważne jest po prostu wsparcie. Często mamy dni, kiedy nie chcemy gotować dla kilku osób, wtedy jest to dobra okazja do wsparcia gastronomii. Da Grasso jest z pewnością restauracją, której warto zaufać - wspieramy dzięki temu polską gospodarkę, która znacząco ucierpiała, a także mamy pewność najlepszej jakości produktów. Aby poznać nowości, jakie oferuje Da Grasso warto udać się do ich lokali i spróbować samemu.

Dane kontaktowe:
Katowice, ul. Chorzowska 9B
tel. 573 000 595