Katowice - Nowości w Katowicach – NoweKatowice.pl
MODA

Moliera 2 w nowej odsłonie salonu w Katowicach

Salon Moliera 2 zadebiutował w Katowicach jako tygodniowy pop-up store. Po sukcesie ekspozycji salon został otwarty na stałe, a niedawno butik zyskał dodatkowe 150 metrów kwadratowych eleganckiej przestrzeni, dzięki czemu asortyment marek luksusowych został poszerzony.

Powiększone wnętrze zaprojektowane z myślą o komforcie klientów, wysoce wykwalifikowana obsługa oraz dogodna lokalizacja – to tylko niektóre z atutów katowickiego butiku. Dostępne są tutaj unikatowe kolekcje z wybiegów najlepszych projektantów i ekskluzywnych domów mody z całego świata. Nie dziwi więc fakt, że katowicki salon Moliera 2 jednym z najchętniej odwiedzanych ekskluzywnych butików w regionie.

W powiększonym salonie dostępna jest między innymi legendarna linia ubrań Versace Jeans Couture stworzona przez duet projektantów Donatellę oraz Gianni’ego. Znajdziemy tutaj również wyróżniające się dbałością o detale sukienki i torebki luksusowych domów mody Isabel Marant czy Balmain. Najnowsza kolekcja Kenzo czy OneTeaspoon przykuje uwagę osób, które w modzie podążają za obecnymi trendami. Butik zapewnia, żę klienci znajdą tu wyjątkowe stylizacje dla siebie oraz swoich bliskich na każdy sezon i każdą okazję.

Katowicki salon Moliera 2 zlokalizowany jest w samym centrum maista, na parterze kameralnej i luksusowej Galerii Altus w rozpoznawalnym "drapaczu chmur" na ul. Uniwersyteckiej 13.